Astry (Michalky)

2.50

Je to rastlina pochádzajúca zo Severnej Ameriky. Najlepšie sa jej darí na slnečných miestach s mierne vlhkú pôdou. Priemerne dorastá do výšky asi 20-40 centimetrov, je teda z rodiny vytrvalých astier jedna z nižších a jej odrody sa často využívajú ako obruby záhonov. Na pestovanie sú astry nenáročné. Ak chcete, aby bohato kvitli, je dobré ich prihnojiť a za sucha i zalievať. Nikdy ich nevysádzajte na trvalo vlhké miesta a do tieňa, nerozkvitnú tu a budú trpieť múčnatkou. Astry rozkvitajú najčastejšie v auguste a vydrží kvitnúť prakticky až do mrazov do októbra. Mrazuvzdornosť do -35 ° C.

Vymazať
Katalógové číslo: 984 Kategórie: ,

Popis

Astry (Michalky) sú rastliny pochádzajúce zo Severnej Ameriky. Najlepšie sa jej darí na slnečných miestach s mierne vlhkú pôdou. Táto trvalka priemerne dorastá do výšky asi 20-40 centimetrov, je teda z rodiny vytrvalých astier jedna z nižších a jej odrody sa často využívajú ako obruby záhonov.

Na pestovanie sú astry nenáročné. Ak chcete, aby bohato kvitli, je dobré ich prihnojiť a za sucha i zalievať. Nikdy ich nevysádzajte na trvalo vlhké miesta a do tieňa, nerozkvitnú tu a budú trpieť múčnatkou. Astry (Michalky) rozkvitajú najčastejšie v auguste a vydrží kvitnúť prakticky až do mrazov do októbra. Mrazuvzdornosť do -35 ° C.

Viac info

Hmotnosť -
Rozmery -
Farba

biela, ružová, fialová

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Astry (Michalky)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOP
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook