Monarda

2.50

Veľmi pôsobivá, vyššia, nenáročná trvalka s krásnym strapatým kvetom, ktorý láka predovšetkým včelstvo a motýle. Poteší krásnou vôňou a je zároveň liečivou pre celý rad problémov, preto sa jej tiež hovorí ‘indiánska bylina’. Pestujeme ako trvalku na slnečnom stanovišti. Zemina zásaditá, priepustná, hlinito – piesčitá. Mrazuvzdornosť do -34 ° C. Vzhľadom k prírodným podmienkam, v ktorých rastie, ide o nenáročnú trvalku, ktorá určite môže obohatiť výsadby aj v našich záhradách. Výška cca 100cm. Kvitne júl až september.

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 986 Kategórie: ,

Popis

Monarda je veľmi pôsobivá, vyššia, nenáročná trvalka s krásnym strapatým kvetom, ktorý láka predovšetkým včelstvo a motýle. Poteší krásnou vôňou a je zároveň liečivou pre celý rad problémov, preto sa jej tiež hovorí ‘indiánska bylina’.

Pestujeme ako trvalku na slnečnom stanovišti. Zemina zásaditá, priepustná, hlinito – piesčitá. Mrazuvzdornosť do -34 ° C. Vzhľadom k prírodným podmienkam, v ktorých rastie, ide o nenáročnú trvalku, ktorá určite môže obohatiť výsadby aj v našich záhradách. Výška cca 100cm. Monarda kvitne od júla až do septembera.

Viac info

Hmotnosť 1 kg
Rozmery 20 × 20 × 40 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Monarda”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOP
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook