Plektrant ťahavý (Plectranthus coleoides)

1.20

Popis: Letnička s prevísajúcimi výhonkami s dĺžkou až 1,5 m, ktoré husto porastené výrazne panašovanými okrúhlymi zubatými listami. Bohato kvitne drobnými kvetmi. Vydáva vôňu podobnú kadidlu. Ozdobená predovšetkým panašovanými listami, vhodná do kvetináčov a závesných nádob. Dobre sa hodí pre výsadbu spoločne s muškátmi.
Pestovanie: Slnko polotieň, svetlo; substrát pre balkónové kvety, alebo humózna priepustná pôda. Pravidelná zálievka a prihnojenie raz za dva týždne. Pre košatejší rast priebežne zaštipujeme. List, zelený s bielym lemom.

Na sklade

Katalógové číslo: 974 Kategórie: ,

Popis

Plektrant ťahavý je letnička s prevísajúcimi výhonkami s dĺžkou až 1,5 m, ktoré husto porastené výrazne panašovanými okrúhlymi zubatými listami. Bohato kvitne drobnými kvetmi. Vydáva vôňu podobnú kadidlu. Ozdobená predovšetkým panašovanými listami, vhodná do kvetináčov a závesných nádob. Dobre sa hodí pre výsadbu spoločne s muškátmi.

Plektrant ťahavý pestovanie: Slnko polotieň, svetlo; substrát pre balkónové kvety, alebo humózna priepustná pôda. Pravidelná zálievka a prihnojenie raz za dva týždne. Pre košatejší rast priebežne zaštipujeme. List, zelený s bielym lemom.

Viac info

Hmotnosť 0.5 kg
Rozmery 15 × 15 × 15 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Plektrant ťahavý (Plectranthus coleoides)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOP
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook