Petúnia Bonnie ‘Lemon Yellow’

1.20

Pestovanie petúnie je veľmi jednoduché pri dodržaní niekoľkých zásad. Petúnie neznášajú ťažké pôdy, sadíme do špeciálneho substrátu pre petúnie resp. surfinie. Pri výsadbe dáme na dno nádob vrstvu keramzitu alebo hlinených črepov. Najlepšie rastú na južnej a juhozápadnej strane, je však nutné pravidelné zalievanie. Ideálne je, ak sú zasadené v samozavlažovacích nádobách. Prihnojovanie vykonávame každodenne, najlepšie tak, že odporúčanú dávku hnojiva na týždeň rozdelíme do každej zálievky. Dážď a dlhodobé veterné počasie veľkým a krehkým kvetom petúnií nesvedčí. Veľkosť do 80cm.

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 970 Kategórie: ,

Popis

Pestovanie petúnie je veľmi jednoduché pri dodržaní niekoľkých zásad. Petúnie neznášajú ťažké pôdy, sadíme do špeciálneho substrátu pre petúnie resp. surfinie. Pri výsadbe dáme na dno nádob vrstvu keramzitu alebo hlinených črepov. Petúnia  najlepšie rastú na južnej a juhozápadnej strane, je však nutné pravidelné zalievanie. Ideálne je, ak sú petúnie  zasadené v samozavlažovacích nádobách.

Prihnojovanie vykonávame každodenne, najlepšie tak, že odporúčanú dávku hnojiva na týždeň rozdelíme do každej zálievky. Dážď a dlhodobé veterné počasie veľkým a krehkým kvetom petúnií nesvedčí. Veľkosť do 80cm.

Viac info

Hmotnosť 0.5 kg
Rozmery 15 × 15 × 20 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Petúnia Bonnie ‘Lemon Yellow’”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOP
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook